Mgr Magdalena Fierka-Mroch

Mgr Magdalena Fierka-Mroch – Psycholog, Psychoterapeuta i entuzjastka pracy z dziećmi. Magister Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika Specjalna.

Od 2016 roku pracuje z dziećmi/nastolatkami z zaburzeniami rozwojowymi, zaburzeniami mowy, zaburzeniami zachowania, trudnościami emocjonalnymi, dziećmi i nastolatkami z cechami zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz ADHD.

Udziela wsparcia dla rodziców w zakresie radzenia sobie z emocjami i trudnymi zachowaniami dzieci, problemami z koncentracja oraz problemami szkolnymi.

Swoją wiedzę aktualizuje na licznych szkoleniach oraz konferencjach. Warsztat pracy wzbogaca, odwiedzając ośrodki pracujące z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi w Polsce oraz w Norwegii.

Udzielając pomocy, opiera się na nawiązaniu pozytywnej współpracy i relacji opartej na poczuciu bezpieczeństwa i szacunku.

W swojej pracy kieruje się słowami Jana Korczaka: „Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do do szacunku. Nie ma dzieci. Są ludzie.”

Rejestracja online:  zarezerwuj wizytę