O nas

Medycy w Sercu Gdyni

Łączenie tradycji z nowoczesną technologią to efekt naszej idei rozwijającej się od około 10 lat. Początkowo dysponowaliśmy jedynie lub aż naszym doświadczeniem, umiejętnościami i najnowszymi narzędziami do prowadzenia diagnozy i leczenia, które praktykowaliśmy w ramach tak zwanej opieki wyjazdowej, domowej.

Wraz ze zdobywaniem nowych doświadczeń, umiejętności, uczęszczając na szkolenia, kongresy i konferencje, dokonując rozwoju osobistego, sukcesywnie inwestowaliśmy w stacjonarną praktykę, początkowo w małym gabinecie z dala od ścisłego Centrum Gdańska, a dziś w Gdyni, w samym sercu jednego z najbardziej nowoczesnych miast w Polsce, nieopodal Urzędu miasta, w modernistycznej kamienicy przy ul. Bema. Dzisiaj dysponujemy zespołem gabinetów, w których świadczymy szeroki zakres usług medycznych oraz innych wchodzących w zakres opieki zdrowotnej i prewencji chorób.

W chwili obecnej nad zdrowiem pacjentów i poprawą jakości ich życia czuwają specjaliści wielu nurtów medycyny i opieki zdrowotnej oferując holistyczną pomoc pacjentom i ich rodzinom na każdym etapie rozwoju. Dzisiaj nasz zespół tworzą lekarze specjaliści, psycholodzy, psychoterapeuci oraz fizjoterapeuci, którzy dbają o najwyższy standard leczenia i pomocy wielokrotnie pomagając w ten sposób rozwiązać trudne i długotrwałe problemy ze zdrowiem.

Nasza kadra swoją codzienną opiera na najnowszych doniesieniach naukowych, jak również czyni istotny wkład w rozwój nauki projektując i realizując indywidualne prace badawcze oraz szkoląc przyszłych specjalistów, podejmując rolę nauczycieli akademickich oraz opiekunów stażystów sztuki medycznej. Mając świadomość jak ważną rolą jest dobra edukacja oparta na dzieleniu się doświadczeniem pracy bezpośredniej z pacjentem w naszej ofercie proponujemy również uczestnictwo w szkoleniach i stażach dla profesjonalistów. Pacjentów zapraszamy na warsztaty tematyczne dotyczące ich zdrowia oraz poprawy jakości ich życia.

Prywatnie jesteśmy małżeństwem. Od początku naszego związku uzupełnialiśmy się nie tylko w kwestiach ściśle relacyjnych, ale również zawodowych. Marcin, kardiolog ze szczególną troską i wrażliwości na chorych somatycznie i Marta, psycholog, psychoterapeuta, która dba o sferę psychiczną człowieka w zdrowiu, a szczególnie w chorobie. Oboje z zacięciem naukowym. Marcin wie, że chorzy pacjenci wymagają wsparcia psychicznego, empatii i wrażliwości. Marta świadoma tego, że załamanie zdrowia psychicznego wpływa na kondycję somatyczną i odwrotnie.

Od samego początku prowadzenia działalności jesteśmy zgodni w idei opieki całościowej, możliwie szerokiej nad naszymi pacjentami i klientami. Naszą misją jest zapewnienie opieki tradycyjnej, a więc z bezpośrednim kontakcie z chorym i potrzebującym, ale z zastosowaniem nowej technologii, która pozawala na dokładność postawionej diagnozy i oszczędność czasu pacjenta. Naszym współpracownikom pragniemy zapewnić jak najlepsze warunki i komfort pracy poszerzając ofertę o nowe funkcjonalności gabinetów i usług dla specjalistów. W naszym sklepie internetowym będzie wkrótce możliwość nabycia produktów, które wspierają nasza ideę dbania o ludzkie zdrowie i komfort życia.

„Profesjonalizm i rzetelność. Dziękuję za opiekę nad mamą. Polecam wszystkim którzy szukają pomocy super specjalisty”

Źródło opinii znanylekarz.pl
„Bardzo solidne podejście do pacjenta, dokładne przebadanie. Wizyta nie polegała na: pacjent wszedł, wysłuchał, zapłacił i minęło 15 minut.”

Źródło opinii znanylekarz.pl
„Bardzo spokojna wizyta, ważna przy dziecku, z bardzo dobrym podejściem do małego dziecka. Wszystko omawiane podczas badania oraz dokładna weryfikacja otrzymanych pomiarów. Cena niska biorąc pod uwagę brak potrzeby czekania na termin i samą wizytę. Serdecznie polecam.”

Źródło opinii znanylekarz.pl