Medical co-working, wynajem przestrzeni gabinetowej:

Jednym z naszych pierwotnych założeń jest współdziałanie i współdzielenie przestrzeni roboczej przez specjalistów z branży medycznej i okołomedycznej, przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej odrębności własnej działalności, co w języku angielskim określone jest mianem „medical coworking”.

Medical coworking - jest to metoda współpracy pomiędzy osobami z branży medycznej i branż pokrewnych, która polega na wynajmie i współdzieleniu miejsca do pracy (np. gabinetu, sali fizjoterapeutycznej lub szkoleniowej itp.) w ramach określonej przestrzeni roboczej, którą w naszym przypadku są gabinety, sale i inne pomieszczenia naszego centrum. Wynajmując u nas przestrzeń gabinetową otrzymujesz dostęp również do całego zaplecza gabinetowego, m.in.: zaplecza socjalnego, poczekalni, wyposażenia gabinetów, toalet, a ponadto zasobów niematerialnych, które obejmują m.in. dostęp do dokumentacji wymaganej przez sanepid czy przepisy RODO, wsparcia technicznego, merytorycznego, czy reklamy.

Jest to szczególnie ciekawa perspektywa współpracy dla osób rozpoczynających swoją przygodę z biznesem, mających nieduże środki finansowe na start i brak własnej puli pacjentów lub klientów, a w związku z powyższych zainteresowanych redukcją kosztów utrzymania własnej działalności oraz stopniem zaangażowania w proces prowadzenia własnego biznesu.

Aktualne oferty szczegółowo dostępne na: trojmiasto.pl i LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram

Praca / rekrutacja:

Aktualne oferty szczegółowo dostępne na: trojmiasto.pl i LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram